23.08.2019r.
IP: 34.236.38.146
Osiągnięcia
Rok 2018/2019 Rok 17/18 Rok 16/17 Rok 15/16 Rok 14/15 Rok 13/14 Rok 12/13 Rok 11/12

Konkursy, Olimpiady Sportowe Różne

Osiągnięcia sportowe

Piłka siatkowa

• I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Mrągowskiego w Piłce Siatkowej Dziewcząt.
  • VI miejsce w Turnieju o Puchar Prezydenta Ełku w Piłce Siatkowej Dziewcząt.
  • II miejsce w I Turnieju eliminacyjnym Ligi Wojewódzkiej „Młodziczek”.
  • I miejsce w II Turnieju eliminacyjnym Ligi Wojewódzkiej „Młodziczek”.
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Mrągowskiego w Mini Piłce Siatkowej „Czwórek” Dziewcząt.
  • I miejsce w Powiatowych Rozgrywkach SZS w Piłce Siatkowej Chłopców w Mrągowie.
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Mrągowskiego w „Dwójkach” Siatkarskich Dziewcząt.
  • IV miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa „Dwójek” Siatkarskich Dziewcząt.
  • I miejsce w Mistrzostwach Powiatu Mrągowskiego „Czwórek” Siatkarskich Chłopców.
  • I miejsce w Mistrzostwach Rejonu „Czwórek” Siatkarskich Chłopców.
  • I miejsce w Półfinale Mistrzostw Wojewódzkich Chłopców w Gołdapii – awans do finału.
  • II miejsce w Mistrzostwach Rejonu V w Piłce Siatkowej Dziewcząt.
  • III miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa w Piłce Siatkowej Dziewcząt.
  • I miejsce w Mistrzostwach Rejonu V w Mini Piłce Siatkowej „Czwórek” Dziewcząt.
  • III miejsce w Półfinale Mistrzostw Województwa w „Czwórkach” Siatkarskich Dziewcząt.

Piłka ręczna

• I miejsce w Powiatowych Rozgrywkach SZS w Piłkę Ręczną Dziewcząt w Mikołajkach.
  • III miejsce w Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej o Puchar Podlasia w Siemiatyczach. Rozgrywki Ligowe WZPR w Elblągu:
  • I Runda – rozegrano 6 meczy w 3 spotkaniach (Giżycko, Olecko, Mrągowo) -dziewczęta wygrały 6 meczy i zajęły I miejsce.
  • I miejsce w Powiatowych Rozgrywkach SZS w Piłce Ręcznej Chłopców w Mikołajkach.
  • I miejsce w Wojewódzkich Rozgrywkach Ligii Piłki Ręcznej Kategoria Młodziczek W-M Związku Piłki Ręcznej w Elblągu.
  • Awans z I miejsca do rozgrywek centralnych 1/16 Pucharu Polski Młodziczek.
  • II miejsce w Międzynarodowym i XVIII Ogólnopolskim Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt.
  • Powołano 7 dziewcząt rocznika 2004/2005 do Kadry Województwa, które uczestniczą w akcjach szkoleniowych i przygotowaniach do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodziczek.
  • I miejsce w rozgrywkach W-M SZS w Piłce Ręcznej Chłopców – bezpośredni awans do Finałów Wojewódzkich.
  • V miejsce w Rozgrywkach Wojewódzkiej Ligii Piłki Ręcznej Juniorów Młodszych.
  • II miejsce w XVII Ogólnopolskim i XVI Międzynarodowym Turnieju Piłki Ręcznej Dziewcząt.
  • I miejsce w rozgrywkach Ligii Wojewódzkiej Młodziczek w sezonie 2018/2019.
  • Udział w zgrupowaniu kadry wojewódzkiej- 8 dziewcząt.
  • Udział w XXV Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodziczek w Piłce Ręcznej Dziewcząt i Chłopców w Kielcach.
  • Udział w zawodach centralnych o Mistrzostwo Polski: 1/16 Pucharu ZPRP Młodziczek w Warszawie.
  • I miejsce w Finale Wojewódzkim Igrzysk Młodzieży Szkolnej W-M SZS w Elblągu.
  • Dziewczęta Drużyną Roku 2018 wybraną podczas IX Mrągowskiej Gali Sporu.

Piłka nożna

• II miejsce w Powiatowym Turnieju Piłki Nożnej Chłopców Szkół Podstawowych.

Ostatnia zmiana: Wojciech Doda 2019-06-01 09:03:01