Copyright © 2017 by SP4
Misja i wizja szkoły Z życia szkoły Rekrutacja 2019/2020 Rekrutacja do klasy sportowej 2019/2020 Projekty edukacyjne Osiągnięcia Zajęcia pozalekcyjne Doradztwo zawodowe Galeria Kontakt Ogłoszenia Ochrona Danych Osobowych Projekty międzynarodowe
Wymiany międzyszkolne
Projekt
"Aktywna Tablica"
Rok dla Niepodległej O szkole
Minimalne Aktualne
800x600
IE 6.0
Mozilla
Netscape
Opera
23.08.2019r.
IP: 34.236.38.146
Osiągnięcia
Rok 2018/2019 Rok 17/18 Rok 16/17 Rok 15/16 Rok 14/15 Rok 13/14 Rok 12/13 Rok 11/12

Rok szkolny 2018/2019
Konkursy, Olimpiady Sportowe Różne

Osiągnięcia różne

XXXVII Wojewódzki Konkurs Recytatorski "Spotkania z Poezją”

Dnia 25 marca 2019 r. w Szkole Podstawowej nr 4 w Mrągowie odbyły się eliminacje szkolne XXXVII Wojewódzkiego Konkursu Recytatorskiego "Spotkania z Poezją”.

Wzięło w nim udział czternastu uczniów z klas 4- 6 SP. Młodzi recytatorzy przygotowali interpretację wybranego przez siebie utworu poetyckiego.

Komisja konkursowa wytypowała do eliminacji miejsko – gminnych troje uczniów:

  • Michalinę Składanowską z klasy 4a
  • Jonasza Połomskiego z klasy 4c
  • Amelię Borys z klasy 5c

Wyróżniono też dwóch uczniów: Wiktora Rutkowskiego z klasy 4c i Jakuba Karwackiego z klasy 4e.

Konkurs przeprowadziły polonistki: Bogusława Taryma i Katarzyna Oman- Janczewska we współpracy z uczennicami ze Szkolnego Klubu Wolontariatu: Martą i Małgorzatą Kodź z klasy 8c.



Ostatnia zmiana: Wojciech Doda 2019-03-27 14:02:19
Konkurs plastyczny "Ja i dziedzictwo kulturowe"

Uczniowie klas I - III Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Gen. Stefana "Grota" Roweckiego wzięli udział w konkursie plastycznym "Ja i dziedzictwo kulturowe" w ramach obchodów Europejskiego Roku Dziedzictwa Kulturowego. Organizatorem konkursu była Warmińsko - Mazurska Izba Rolnicza i Europe Direct Olsztyn.

II miejsce w województwie zajął Antoni Staśkiewicz - uczeń klasy 1 d. Otrzymaliśmy również 10 wyróżnień - Antoni Aszkiełowicz (klasa 1d), Nadia Płusa (klasa 1d), Karina Waszewska (klasa 1d), Agata Staśkiewicz (klasa 1d), Dawid Tyszkiewicz (klasa 1d), Alicja Demko ( klasa 1d), Dominika Żelazek ( klasa 1d), Szymon Zuzelski (klasa 1d), Bartosz Nadolny (klasa 1d), Maria Szczepkowska ( klasa 3 a). Gratulacje zwycięzcom.

Koordynatorem konkursu była pani Marzenna Dobrosielska



Ostatnia zmiana: Wojciech Doda 2019-03-22 13:34:11





Ostatnia zmiana: Wojciech Doda 2018-11-04 14:09:09