Copyright © 2017 by SP4
Misja i wizja szkoły Z życia szkoły Rekrutacja 2019/2020 Rekrutacja do klasy sportowej 2019/2020 Projekty edukacyjne Osiągnięcia Zajęcia pozalekcyjne Doradztwo zawodowe Galeria Kontakt Ogłoszenia Ochrona Danych Osobowych Projekty międzynarodowe
Wymiany międzyszkolne
Projekt
"Aktywna Tablica"
Rok dla Niepodległej O szkole
Minimalne Aktualne
800x600
IE 6.0
Mozilla
Netscape
Opera
23.08.2019r.
IP: 34.236.38.146
Osiągnięcia
Rok 2018/2019 Rok 17/18 Rok 16/17 Rok 15/16 Rok 14/15 Rok 13/14 Rok 12/13 Rok 11/12

Rok szkolny 2018/2019
Konkursy, Olimpiady Sportowe Różne

Konkursy, Olimpiady

Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady "OLIMPUS" w sesji wiosennej 2019

szkoła podstawowa:

- biologia:

  • Filip Szloński kl. 5c - (opiekun p. A. Stadnicka).

Wyniki Konkursu "Kangur Matematyczny" 2019

Kategoria – MALUCH – klasa 4 SP:

  • Borys Siwik kl. 4b – wyróżnienie (opiekun p. K. Żubrowska);
  • Wiktor Rutkowski kl. 4c – wyróżnienie (opiekun p. K. Żubrowska);
  • Igor Gulbinowicz kl. 4c – wyróżnienie (opiekun p. K. Żubrowska);
  • Nikola Paśnikowska kl. 4a – wyróżnienie (opiekun p. J. Wanago);
  • Tomasz Długołęcki kl. 4d – wyróżnienie (opiekun p. K. Żubrowska);
  • Gabriela Białochleb kl. 4d – wyróżnienie (opiekun p. K. Żubrowska).

Kategoria – BENIAMIN – klasa 5 SP:

  • Maciej Horbacz kl. 5a – wyróżnienie (opiekun p. K. Żubrowska);
  • Emilia Budrewicz kl. 5c – wyróżnienie (opiekun p. B. Gajda);
  • Amelia Roksana Borys kl. 5c – wyróżnienie (opiekun p. B. Gajda);
  • Paweł Godlewski kl. 5a – wyróżnienie (opiekun p. K. Żubrowska).

Kategoria – KADET – klasa 7 SP:

  • Weronika Karolina Kusiek kl. 7a – wyróżnienie (opiekun p. B. Gajda).

Kategoria – KADET – klasa 8 SP:

  • Martyna Budrewicz kl. 8a – wyróżnienie (opiekun p. L. Obrycka).

Kategoria – JUNIOR – klasa III Gimnazjum:

  • Aleksandra Agnieszka Sojak kl. IIIC – wyróżnienie (opiekun p. B. Gajda);
  • Małgorzata Mirella Głogowska kl. IIIA – wyróżnienie (opiekun p. J. Wanago.

Wyniki Ogólnopolskiego Konkursu "GALILEO 2019"
organizowanego przez Centrum Edukacji Szkolnej w Warszawie

szkoła podstawowa:

- matematyka:

  • Paweł Godlewski kl. 5a – laureat (opiekun p. K. Żubrowska);
  • Martyna Budrewicz kl. 8a – laureat (nagroda książkowa) (opiekun p. L. Obrycka);
  • Szymon Jaśniewski kl. 8c – wyróżnienie (opiekun p. E Chodkowska).

gimnazjum:

- matematyka:

  • Jakub Żbikowski – kl. IIIA – laureat (opiekun p. J. Wanago);
  • Małgorzata Głogowska kl. IIIA – wyróżnienie (opiekun p. J. Wanago).

Laureaci Ogólnopolskiej Olimpiady "OLIMPUS" w sesji zimowej 2019

szkoła podstawowa:

- język angielski:

  • Antoni Przemysław Kuźmiński – kl. 6c (opiekun p. M. Madej);
  • Cyprian Nicewicz – kl. 6c (opiekun p. M. Madej);
  • Kamil Marcin Mastalerz – kl. 7b (opiekun p. M. Madej);
  • Nikodem Lewakowski – kl. 7c (opiekun p. J. Brudzyńska);
  • Jakub Michnowicz – kl. 8c (opiekun p. M. Witkowska);
  • Anna Seweryniak – kl. 8c (opiekun p. M. Witkowska);
  • Martyna Budrewicz – kl. 8a (opiekun p. M. Saidak).

- matematyka:

  • Emilia Budrewicz – kl. 5c (opiekun p. B. Gajda);
  • Paweł Godlewski – kl. 5a (opiekun p. K. Żubrowska);
  • Martyna Budrewicz – kl. 8a (opiekun p. L. Obrycka);
  • Julia Daciuk – kl. 8b (opiekun p. B. Gajda).

gimnazjum:

- język angielski:

  • Medalit Ada Santos Markowicz – kl. IIIB (opiekun p. M. Madej);
  • Oliwia Zera – kl. III B (opiekun p. M. Madej).

Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia

  • LAUREATKA – Joanna Szczepanik – klasa 2c (opiekun M. Górska).

Ogólnopolski Konkurs Wiedzy "ZUCH"
dla uczniów klas 1-3 edukacji wczesnoszkolnej

  • LAUREAT – Nikodem Strankowski – klasa 2b (opiekun M. Kępińska).

Laureaci i finaliści wojewódzkich konkursów przedmiotowych
Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olsztynie:

szkoła podstawowa:

- matematyka:

  • LAUREAT- Martyna Budrewicz – kl. 8a (opiekun p. L. Obrycka);
  • LAUREAT- Szymon Jaśniewski – kl. 8c (opiekun p. E. Chodkowska).

- język angielski:

  • LAUREAT- Anna Seweryniak – kl. 8c (opiekun p. M. Witkowska);
  • Finalista- Kamil Marcin Mastalerz – kl. 7b (opiekun p. M. Madej).

- język niemiecki:

  • Finalista- Julia Bondaruk – kl. 5b (opiekun p. A. Cieślowska-Wołosz).

- chemia:

  • LAUREAT- Szymon Jaśniewski – kl. 8c (opiekun p. A. Sadowska);
  • LAUREAT- Julia Daciuk – kl. 8b (opiekun p. A. Sadowska);
  • LAUREAT- Martyna Budrewicz – kl. 8a (opiekun A. Sadowska).

- fizyka:

  • LAUREAT- Szymon Jaśniewski – kl. 8c (opiekun p. I. Michnowicz);
  • Finalista- Jakub Michnowicz – kl. 8c (opiekun p. I. Michnowicz);
  • Finalista- Martyna Budrewicz – kl. 8a (opiekun p. I. Michnowicz).

gimnazjum:

- matematyka:

  • Finalista- Michaela Rudnik – kl. IIIB (opiekun p. (opiekun p. . E. Chodkowska).

- chemia:

  • LAUREAT- Julia Jędras – kl. IIIC (opiekun p. A. Sadowska);
  • LAUREAT- Michał Kuc – kl. IIIB (opiekun p. A. Sadowska).
  • Finalistka- Małgorzata Maria Kaczmarek – kl. IIIB (opiekun p. A. Sadowska).

- fizyka:

  • LAUREAT- Julia Jędras – kl. IIIC (opiekun p. I. Michnowicz);
  • Finalista- Małgorzata Maria Kaczmarek – kl. IIIB (opiekun p. I. Michnowicz);
  • Finalista- Jakub Żbikowski – kl. IIIA (opiekun p. I. Michnowicz).

- geografia:

  • LAUREAT- Julia Jędras – kl. IIIC (opiekun p. K. Szablak);
  • Finalista- Jakub Jarosław Gieglis – kl. IIIB (opiekun p. K. Szablak);
  • Finalista- Jakub Żbikowski – kl. IIIA (opiekun p. K. Szablak).

- język angielski:

  • Finalista- Paweł Zantorski – kl. IIIB (opiekun p. M. Madej).

- język niemiecki:

  • LAUREAT- Michaela Rudnik – kl. IIIB (opiekun p. M. Saidak).

Ogólnopolski Projekt Stypendialny: Stypendiada Polonistyczna
dla klas 4 – 8 szkoły podstawowej

Weronika Karolina Kusiek kl. 7a (opiekun p. B. Taryma)

  • Laureatka w konkursie literackim „Polonus”.

Emilia Budrewicz kl. 5c - (opiekun p. A. Daciuk)

  • Finalistka w konkursie ortograficznym „Ortograf”.

Alicja Szczerbicka kl. 5e (opiekun p. M. Nietupska)

  • Finalistka w konkursie literackim „Polonus”.

Mateusz Jabłoński kl. 6a (opiekun p. K. Oman- Janczewska)

  • Finalista w konkursie literackim „Polonus”.

Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego konkursów przedmiotowych Warmińsko-Mazurskiego Kuratora Oświaty w Olsztynie:

szkoła podstawowa:

- matematyka:

  • Martyna Budrewicz – kl. 8a (opiekun p. L. Obrycka);
  • Szymon Jaśniewski – kl. 8c (opiekun p. E. Chodkowska).

- język angielski:

  • Jakub Michnowicz – kl. 8c (opiekun p. M. Witkowska);
  • Kamil Marcin Mastalerz – kl. 7b (opiekun p. M. Madej);
  • Anna Seweryniak – kl. 8c (opiekun p. M. Witkowska).

- język niemiecki:

  • Julia Bondaruk – kl. 5b (opiekun p. A. Cieślowska-Wołosz);
  • Piotr Bondaruk – kl. 5b (opiekun p. A. Cieślowska-Wołosz);
  • Martyna Budrewicz – kl. 8a (opiekun p. A. Cieślowska-Wołosz).

- chemia:

  • Szymon Jaśniewski – kl. 8c (opiekun p. A. Sadowska);
  • Julia Daciuk – kl. 8b (opiekun p. A. Sadowska);
  • Zuzanna Zapadka – kl. 8b (opiekun p. A. Sadowska);
  • Martyna Budrewicz – kl. 8a (opiekun A. Sadowska).

- fizyka:

  • Jakub Michnowicz – kl. 8c (opiekun p. I. Michnowicz);
  • Martyna Budrewicz – kl. 8a (opiekun p. I. Michnowicz);
  • Szymon Jaśniewski – kl. 8c (opiekun p. I. Michnowicz)

- geografia:

  • Mateusz Szablak – kl. 8c (opiekun p. K. Szablak);
  • Jakub Szablak – kl. 8c (opiekun p. K. Szablak).

gimnazjum:

- matematyka:

  • Michaela Rudnik – kl. IIIB (opiekun p. (opiekun p. . E. Chodkowska).

- chemia:

  • Julia Jędras – kl. IIIC (opiekun p. A. Sadowska);
  • Małgorzata Maria Kaczmarek – kl. IIIB (opiekun p. A. Sadowska);
  • Michał Kuc – kl. IIIB (opiekun p. A. Sadowska).

- fizyka:

  • Julia Jędras – kl. IIIC (opiekun p. I. Michnowicz);
  • Małgorzata Maria Kaczmarek – kl. IIIB (opiekun p. I. Michnowicz);
  • Jakub Żbikowski – kl. IIIA (opiekun p. I. Michnowicz).

- geografia:

  • Jakub Jarosław Gieglis – kl. IIIB (opiekun p. K. Szablak);
  • Julia Jędras – kl. IIIC (opiekun p. K. Szablak);
  • Jakub Żbikowski – kl. IIIA (opiekun p. K. Szablak).

- język angielski:

  • Paweł Zantorski – kl. IIIB (opiekun p. M. Madej).

- język niemiecki:

  • Michaela Rudnik – kl. IIIB (opiekun p. A. Cieślowska-Wołosz).


Ostatnia zmiana: Wojciech Doda 2019-06-18 18:28:22