Copyright © 2017 by SP4
Misja i wizja szkoły Z życia szkoły Rekrutacja 2019/2020 Rekrutacja do klasy sportowej 2019/2020 Projekty edukacyjne Osiągnięcia Zajęcia pozalekcyjne Doradztwo zawodowe Galeria Kontakt Ogłoszenia Ochrona Danych Osobowych Projekty międzynarodowe
Wymiany międzyszkolne
Projekt
"Aktywna Tablica"
Rok dla Niepodległej O szkole
Minimalne Aktualne
800x600
IE 6.0
Mozilla
Netscape
Opera
29.02.2020r.
IP: 18.206.14.135
Misja i wizja szkoły

Misja szkoły:

„Nauka w szkołach powinna być prowadzona w taki sposób, aby uczniowie uważali ją za cenny dar, a nie za ciężki obowiązek.” (Albert Einstein), tj. bezpieczeństwo, przyjaźń i partnerstwo, wzajemny szacunek i pomoc, twórcze działanie, pozytywne myślenie, zaangażowanie w naukę, rozwijanie swoich zainteresowań i uzdolnień, ale również radość i zabawa. To, czy misja szkoły będzie spełniona, zależne jest od utrzymania na odpowiednim poziomie tego, co dobre w Zespole Szkół nr 4 w Mrągowie, oraz od współpracy społeczności szkolnej (uczniów i ich rodziców, rady pedagogicznej, pracowników administracji i obsługi), doskonalenia i wprowadzania tego, na co mamy wpływ.

Wizja szkoły:

służenie wiedzą, umiejętnościami i doświadczeniem w celu przygotowania uczniów do roli Polaków i Europejczyków odnoszących sukcesy życiowe we współczesnym świecie.

Absolwent naszej szkoły:

będzie człowiekiem twórczym, samodzielnym, otwartym na innych, umiejętnie wykorzysta nabytą wiedzę i umiejętności, będzie rozwijał swoje zainteresowania i uzdolnienia, zadba o własny rozwój psychiczny i fizyczny, będzie przestrzegał zasad zdrowej rywalizacji, a przede wszystkim odnajdzie się we współczesnym świecie.

Szkoła to:

uczniowie, rada pedagogiczna, rodzice, pracownicy administracji i obsługi oraz środowisko, w którym funkcjonuje.