20.02.2019r.
IP: 18.206.175.155

Strona główna Władze szkoły Status prawny Zasady funkcjonowania
Przyjmowanie i załatwianie spraw Dokumenty regulujące pracę szkoły Ogłoszenia, komunikaty

Proszę wybrać odpowiednią zakładkę

Zasady funkcjonowania

Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Generała Stefana "Grota" Roweckiego w Mrągowie

1. Szczegółową organizację nauczania, wychowania i opieki w danym roku szkolnym określa arkusz organizacji Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Generała Stefana "Grota" Roweckiego w Mrągowie opracowany przez dyrektora szkoły i zatwierdzony przez sprawujący nadzór oraz organ prowadzący, z uwzględnieniem szkolnego planu nauczania, o którym mowa w przepisach w sprawie ramowych planów nauczania.
  2. Podstawową formą pracy Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Generała Stefana "Grota" Roweckiego w Mrągowie są zajęcia dydaktyczno-wychowawcze prowadzone w systemie klasowo-lekcyjnym, a jednostką organizacyjną oddział złożony z uczniów, którzy w jednorocznym kursie nauki w danym roku szkolnym uczą się wszystkich przedmiotów obowiązkowych określonych szkolnym planem nauczania.

Szczegółowy zakres organizacji i funkcjonowania Szkoły Podstawowej Nr 4
im. Generała Stefana "Grota" Roweckiego w Mrągowie określa
Statut Szkoły Podstawowej Nr 4 im. Generała Stefana "Grota" Roweckiego w Mrągowie.

Udostepniający: Wojciech Doda
Wytwarzający/Odpowiadający: mgr Edward Suchan