17.01.2019r.
IP: 54.144.24.41

Klasa 0A i 0B z wizytą u Świętego Mikołaja

Dnia 06 grudnia 2018 roku dzieci z oddziału zerowego pojechały na wycieczkę do Wioski Świętego Mikołaja „Gwarek” k. Giżycka.

Celem wycieczki było propagowanie kultury tradycji Świąt Bożego Narodzenia oraz kultywowanie dziedzictwa narodowego, w postaci przekazywanych z pokolenia na pokolenie bożonarodzeniowych obrzędów, a także podkreślanie najważniejszej wartości, jaką jest rodzina.

Po dotarciu na miejsce czekały już na nas wesołe Elfy, które zabrały wszystkich uczestników do wspaniałej krainy zapewniając wiele atrakcji i niezapomnianych chwil w ciepłej, świątecznej atmosferze! Ho, ho, ho! Wśród wielu atrakcji można wymienić Elfi teatr, Elfową ciemnię, Plac zabaw im. Rudolfa Czerwonosego. Dzieci eksperymentowały ze sztucznym śniegiem oraz suchym lodem w „Lodowym Laboratorium Elfa Naukowca”. Odwiedziły Bożonarodzeniową pocztę, gdzie pisały i wysyłały listy do Św. Mikołaja. Na koniec odwiedziły gabinet św. Mikołaja, gdzie Elf zmierzył pomiarem grzeczności każdą klasę, a Mikołaj wysłuchał świątecznych próśb naszych maluchów i wręczył dzieciom prezenty.

Było świątecznie, ciekawie i wesoło. Szczęśliwi i pełni wrażeń wróciliśmy do Mrągowa. Jesteśmy pewni, że Mikołaj nas zapamiętał i odwiedzi nas podczas Wigilii w naszych domach

Serdecznie dziękujemy rodzicom za pomoc w organizacji.

Ewa Eźlakowska i Jolanta Krajczyńska

Ostatnia zmiana: Wojciech Doda 2018-12-21 19:29:27