Misja i wizja szkoły Z życia szkoły Rekrutacja 2018/2019 Projekty edukacyjne Osiągnięcia Zajęcia pozalekcyjne Doradztwo zawodowe Galeria Kontakt Ogłoszenia Projekty międzynarodowe
14.11.2018r.
IP: 54.221.9.6

DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

Tegoroczny Dzień Edukacji Narodowej obchodziliśmy w naszej szkole szczególnie uroczyście. Przed naszą placówką stanęło nie lada wyzwanie – przedstawienie programu artystycznego podczas uroczystości organizowanej 12 października 2018 r. przez panią Burmistrz Otolię Siemienic w Centrum Kultury i Turystyki.

Przygotowaliśmy „Koncert życzeń” podczas którego nauczyciele wszystkich przedmiotów, dyrekcje szkół i przedszkoli, pracownicy administracji i obsługi mogli usłyszeć dedykowane im utwory muzyczne lub poetyckie. Nasi uczniowie – począwszy od czwartoklasistów, aż po najstarszych – gimnazjalistów, pokazali całą paletę swych talentów. Usłyszeliśmy grające na fortepianie Emilię i Martynę Budrewicz, na skrzypcach – Weronikę Kusiek, pięknie zaśpiewali nasi wokaliści: Natalia Jurkiewicz, Wiktoria Leszczyńska, Amelia Baczewska, Wiktoria Wójcik, Jakub Michalak, Nikola Bałdyga, zatańczyli Michalina Janecka i Marcel Murach. W żartobliwych utworach poetyckich zaprezentowali się: Michalina Składanowska, Julia Deptuła, Szymon Jędrzejczyk, Antoni Szczepkowski. Za przygotowanie programu byli odpowiedzialni nauczyciele: p. J.Rulko, p. K.Oman-Janczewska i p. M. Romanowski.

Pani Burmistrz nagrodziła w tym roku dyrektora naszej szkoły – pana E. Suchana, oraz panie: A. Daciuk, K.Szablak i M. Tułazińską. Dyrektor Suchan otrzymał ponadto medal dla szczególnie zasłużonych pracowników oświaty, wydany z okazji 670-lecia Mrągowa.

Przygotowany program artystyczny zaprezentowaliśmy ponownie w naszej szkole 15 października. Tego dnia pan dyrektor wręczył nagrody nauczycielom i pracownikom administracji i obsługi, doceniając ich całoroczną pracę.

Ostatnia zmiana: Wojciech Doda 2018-10-23 07:16:10