Misja i wizja szkoły Z życia szkoły Rekrutacja 2018/2019 Projekty edukacyjne Osiągnięcia Zajęcia pozalekcyjne Doradztwo zawodowe Galeria Kontakt Ogłoszenia Projekty międzynarodowe
14.11.2018r.
IP: 54.221.9.6

Ślubowanie uczniów klas pierwszych

28 września 2018r. w naszej szkole odbyła się niezwykle ważna uroczystość ślubowania i pasowania uczniów klas pierwszych.

Pierwszoklasiści w obecności Dyrekcji Szkoły, zaproszonych gości i rodziców zaprezentowali wspaniały program artystyczny, w którym zdali egzamin na ucznia. Śpiewająco odpowiadali na pytania dotyczące naszej Ojczyzny, zasad zachowania i planów związanych z nauką w szkole. Wszyscy zgodnie stwierdzili, że egzamin wspaniale zdali i mogą już zostać przyjęci do braci uczniowskiej. Pierwszoklasiści ślubowali na sztandar szkoły. Uczniowie otrzymali pamiątkowe dyplomy i drobne upominki, nie zabrakło również słodkiego poczęstunku.

Również rodzice składali przyrzeczenia na sztandar szkoły i obiecywali być dobrymi i wyrozumiałymi opiekunami oraz wspierać swoje dzieci i dążyć do ich rozwoju.

Na zakończenie pan dyrektor Edward Suchan życzył uczniom sukcesów w nauce.

Uroczystość przygotowały: p. Anna Chylińska, p. Marzanna Nowocień.

Ostatnia zmiana: Wojciech Doda 2018-10-13 11:02:22