Dzień Dziecka w Czwórce

1 czerwca na całym świecie był obchodzony Dzień Dziecka. Nasza szkoła nie mogła pominąć tak ważnego dla nas święta. Samorząd Uczniowski z Michałem Bałdygą na czele zorganizował nam przyjemne urozmaicenie dnia. "DZIEŃ SZALONYCH FRYZUR!!!"- takie plakaty wisiały w całej szkole już tydzień przed długo oczekiwanym czwartkiem. Uczniowie mieli głowy pełne fantazji, w przenośni i dosłownie. Włosy przyjmowały wszystkie barwy tęczy. Warkoczyki, koki, loki, a nawet irokezy konkurowały ze sobą na każdym kroku.

Oprócz tego na przerwach można było wygrać coś słodkiego. Wystarczyło tylko poprawnie odpowiedzieć na pięć pytań z różnych dziedzin nauki. Geografia, chemia, matematyka, fizyka, j. angielski, j. niemiecki, historia, muzyka i religia - każdy znalazł coś dla siebie. Koledzy i koleżanki liczący punkty byli bardzo wyrozumiali. Zobaczymy czym zaskoczą nas w następnym roku!

Alicja Jasiel 3B

Ostatnia zmiana: Wojciech Doda 2017-06-08 10:10:44