„Wiosna, ach to Ty…”

Przyroda budzi się do życia. Ptaki wracają z ciepłych krajów. Dni stają się coraz cieplejsze. Nic dziwnego, że człowiek tak bardzo tęskni za wiosną.

Wbrew przekonaniu, że pierwszego dnia wiosny nikt nie siedzi w szkolnej ławce, w naszej szkole było inaczej!

21 marca 2017r. uczniowie klas I-III edukacji wczesnoszkolnej udali się do CKiT na film pt. „Alpejska przygoda”, a pozostałym uczniom Samorząd Uczniowski przygotował program wiosennej imprezy szkolnej. Wcześniej ogłoszony został konkurs w kategorii klas IV-VI szkoły podstawowej oraz I-III gimnazjum, w którym nagrodą był tort! W konkursie oceniano: przebranie zarówno uczniów, jak i wychowawców, frekwencję poszczególnych klas, transparent z klasowym hasłem, zamianę ról w czasie lekcji między nauczycielami a uczniami itp. Sporo emocji dostarczyło wszystkim ogłoszenie wyników, i tak w kategorii klas IV-VI zwyciężyła klasa 4a, natomiast w kategorii klas I-III gimnazjum klasa IIIA.

Każdy mógł zaprezentować się na scenie podczas konkursu „Mam talent”. Wśród wykonawców znaleźli się tancerze, soliści, zespoły muzyczne. Poziom przygotowania był bardzo wysoki. Jury miało bardzo trudny wybór. Podczas występów widownia bawiła się świetnie, klaszcząc i pomagając występującym.

Tego dnia panowała w szkole wspaniała, wiosenna atmosfera.

Mamy nadzieję, że wszyscy doskonale bawili się.

Ostatnia zmiana: Wojciech Doda 2017-03-28 08:53:06