WSZYSCY BAWIĄ SIĘ WSPANIALE, JAK CO ROKU W KARNAWALE

Karnawał to miła tradycja przepełniona muzyką i zabawą, gdzie ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe.

Bal karnawałowy dla uczniów Zespołu Szkół nr4 w Mrągowie to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości.

Tak też było u nas.

W dniach 4.01 i 5.01.2017r. w naszej szkole odbyły się bale karnawałowe.

Klasy 4-6 SP i I-III Gim. bawiły się w środę wieczorem przy rytmach najnowszych hitów.

A następnego dnia dzieci kl. 0-3 SP przebrane za bohaterów znanych baśni wirowały na naszym szkolnym parkiecie. W tym dniu można było spotkać wróżki, królewny, delikatne motylki, rycerzy, piratów, policjantów, Spider-Mana, Batmana, ... nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich postaci. Rozpoznać dzieci było bardzo trudno.

Na tę wyjątkową okazję zaprosiliśmy do prowadzenia didżeja i tancerzy z Centrum Tańca Wasilewski-Felska z Olsztyna. Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w konkursach i zabawach.

Na sali podczas pląsów robiło się kolorowo, wszyscy bawili się wyśmienicie, a uśmiech nie znikał z twarzy mimo chwilowego zmęczenia.

Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuszczały salę balową. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze. Wspólna zabawa przyniosła wiele radości naszym uczniom, a to było głównym celem tego balu.

Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.

Kolejny bal karnawałowy już za rok!

Ostatnia zmiana: Wojciech Doda 2017-01-10 18:02:35