Odwiedziny wioski Św. Mikołaja

Dnia 2 grudnia 2016 r. dzieci z kl. 0 "a" odwiedziły po raz drugi wioskę Św. Mikołaja w Ośrodku Wypoczynkowym „Gwarek” w Pięknej Górze.

Po przekroczeniu progu wioski przedszkolaki zachwyciły się tysiącem migających światełek, wspaniałymi dekoracjami, zapachem pieczonych pierników. Sympatyczna elfowa Księżniczka nałożyła dzieciom mikołajkowe czapki i porwała do wspaniałej zabawy w magicznej krainie Rudolfa Czerwononosego. Największą atrakcją było w niej naprawianie sań św. Mikołaja oraz igloo pingwinów pełne śnieżnych piłek.

Prócz rozmaitych mikołajkowych zabaw były też chwile relaksu podczas wizyty w Gwiazdkowym Kinie i w Teatrze Elfów.

Przedszkolaki bawiły się doskonale i najważniejsze...odwiedziły komnatę Świętego Mikołaja, gdzie spotkały starszego Pana w czerwonym kubraku. Mogły porozmawiać z nim oraz wyszeptać do ucha najskrytsze marzenia. Święty Mikołaj każdego przetestował „ miernikiem grzeczności”, który pokazał, że wszyscy tego roku byli grzeczni.

Na koniec wizyty spotkała dzieci wielka niespodzianka. Mikołaj wręczył każdemu prezent oraz certyfikat pomocnika Mikołaja.

Wszyscy lekko zmęczeni, ale z uśmiechem na ustach opuścili wioskę Św. Mikołaja.

Wyjazd zorganizowała E. Eźlakowska.

Ostatnia zmiana: Wojciech Doda 2016-12-14 18:38:13