Dzień Edukacji Narodowej

Dnia 14.10.2016 r. odbyła się szkolna akademia z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Część oficjalną prowadziła pani wicedyrektor Ewa Chodkowska. Życzenia nauczycielom złożyła przedstawicielka Rady Rodziców. Piękne życzenia przekazał również uczeń z Samorządu Uczniowskiego. Następnie pani wicedyrektor Agata Sadowska odczytała życzenia ,które zostały skierowane do nauczycieli Zespołu Szkół nr 4 w Mrągowie drogą listowną czy e-mailem. Życzenia do nauczycieli, pracowników administracji i obsługi wygłosił pan dyrektor Edward Suchan. Wyraził swoją wdzięczność za wkład wniesiony w wychowanie i nauczanie uczniów Tej szkoły.

Podkreślił osiągnięcia nauczycieli i życzył pomyślności w życiu zawodowym oraz prywatnym. Wymienił nauczycielkę , która otrzymała nagrodę Kuratora Oświaty, panią Alinę Romaniuk - Chrostowską ,panie wyróżnione Medalem Komisji Edukacji Narodowej oraz nauczycieli wyróżnionych przez panią Burmistrz Miasta Mrągowo. Uhonorował 28 nauczycieli nagrodą Dyrektora Szkoły.

Następnie odbyła się część artystyczna przygotowana przez uczniów kl. IC, IB, IA, IIIB gimnazjum, kl.5b,3c szkoły podstawowej. Uczniowie wierszem, utworem muzycznym i piosenką dziękowali nauczycielom za ich trud i serce oraz ekipie do zadań specjalnych za porządek i ład w szkole, paniom kucharkom za dobre obiady. Przedstawili w sposób zabawny lekcję języka polskiego. Na koniec oklaskami dziękowali i przepraszali za wszystko „to co było i to co będzie”. Panu Dyrektorowi wręczyli bukiet róż. Pani wicedyrektor E. Chodkowska serdecznie dziękowała uczniom za ich występ. Całość przygotowała p. Urszula Dobrowolska przy współpracy z p. Markiem Romanowskim i p. Lucyną Gosiewską.

Ostatnia zmiana: Wojciech Doda 2016-10-20 15:49:02